• banner
  • banner
  • banner
  • banner

O nas

Salon Kominkowy: kominki, wkłady kominkowe, piece wolnostojące

W celu zapewnienia wysokiej jakości oferowanych przez nas kominków nasza firma współpracuje wyłącznie z uznanymi producentami wkładów grzewczych do kominków, w tym Spartherm, Arysto, Arcadia, Richard le Droff, Supra, Nordpeis, Focus, Beff, Edilkamin, Romotop, Lechma, Austroflamm, Brunner, KFD, i wiele innych.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi z zakresu doradztwa, projektowania oraz montażu kominków. Zajmujemy się również kompleksowym wykonawstwem kominków, od podłączenia wkładu grzewczego przez rozprowadzenie ciepła po obudowę. Działamy głównie na terenie Szczecina, ale bardzo chętnie podejmujemy się również zleceń w innych miejscowościach.

Twoje najważniejsze korzyści to:

Zajmujemy się również produkcją kominków na bioetanol. Oferowane przez nas biokominki są idealnym wyborem dla tych osób, którym zależy na alternatywnych rozwiązaniach dla tradycyjnych kominków. W naszym asortymencie posiadamy także ekskluzywne wanny Spa – Reflekction Spa.

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty. Bardzo chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami z branży kominkowej, salonami wyposażenia wnętrz, a także projektantami z całej Polski.

 

29