• banner
  • banner
  • banner
  • banner

Kominki

Kominki elektryczne i gazowe

Wybierając odpowiedni kominek do naszego domu powinniśmy kierować się przede wszystkim naszym własnym gustem, ale również charakterem wnętrza, w którym ma stanąć kominek. Powinniśmy dokładnie zastanowić się, jaki typ kominka współgrałby nie tylko z aranżacją pomieszczenia, a także z naszym poczuciem estetyki.

W zależności od tego, gdzie planujemy montaż kominka, jego stylistyka będzie różnorodna. Ogromne bogactwo stylistyczne gotowych kominków daje naszym klientom możliwość szerokiego wyboru spośród szerokiej gamy rodzajów obudów kominkowych. W ofercie posiadamy m.in. kominki nowoczesne, rustykalne, klasyczne, new line oraz kaflowe.

Coraz większą popularnością cieszą się kominki elektryczne. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zamontowania standardowego kominka. W kominkach elektrycznych standardowe palenisko zastąpione jest grzałką elektryczną, więc nie ma potrzeby podłączania ich do instalacji kominowych. Ciekawą alternatywą dla klasycznych rozwiązań są kominki gazowe, które nie emitują dymu, popiołu i zanieczyszczeń. Nie wymagają podłączenia do instalacji wentylacyjnej. Nasz asortyment obejmuje również bardzo duży wybór wkładów kominkowych, a także kamienie do obudowy.

Gorąco zachęcamy do obejrzenia przygotowanej przez nas galerii zdjęć.

Kominki Nowoczesne

Kominki Klasyczne

Kominki Kaflowe

Kominki Rustykalne